ScoaladeAntreprenoriat

Ai nevoie de un spatiu de lucru? Participa la INGENIUS HUB FREE TRIAL

Ingenius Hub Free Trial

Ingenius Hub, cel mai nou hub din Bucuresti, invita tinerii cu spirit antreprenorial sa se inscrie in concursul INGENIUS HUB FREE TRIAL, care pune la bataie 15 locuri in incubatorul de afaceri. La concurs se poate inscrie oricine oferind cateva detalii despre afacerea pe care intentioneaza sa o inceapa sau pe care deja a pus-o pe picioare.

Ce trebuie sa faci pentru a participa?

Pentru a te inscrie in concurs trebuie sa accesezi site-ul incubatorului (http://ingenius-hub.eu/concurs-pentru-antreprenori-ingenius-hub-free-trial/) si sa completezi un chestionar cu cateva informatii despre afacerea ta.

Castigatorii vor fi desemnati de un juriu alcatuit din mentorii incubatorului.

Ce premii poti castiga?

Locul 1 – Un pachet complet al programului de accelerare (200 de ore de acces in spatiul de lucru), pe o perioada de 6 luni.

Locul 2 – Doua premii constand in cate un abonament Steady (100 de ore de acces in spatiul de lucru), pe o perioada de 3 luni.

Locul 3 – Trei premii constand in cate un abonament Regular (50 de ore acces in spatiul de lucru), pe o perioada de 3 luni.

Mentiune 1 – Patru premii constand in cate un abonament Light (25 de ore acces in spatiul de lucru), pe o perioada de 3 luni.

Mentiune 2 – Cinci premii constand in cate un abonament Light (25 de ore acces in spatiul de lucru), pe o perioada de o 1 luna.

Fiecare participant va primi o ora gratuita de lucru in cadrul incubatorului, pana la data de 29.04.2016.

Despre Ingenius Hub

Ingenius Hub este un incubator de afaceri care se diferentiaza prin abordarile inovative si curajoase, prin sustinerea afacerilor sustenabile, precum si prin serviciile de consultanta si mentorat acordate membrilor. Incubatorul dispune de doua spatii de lucru in Bucuresti, ambele moderne si primitoare, unde tinerii antreprenori pot lucra la dezvoltarea afacerilor lor, dispunand de toate facilitatile de care au nevoie. Pentru mai multe informatii despre Ingenius Hub si pachetele de business pe care le ofera, acceseaza acest link.

About the author

Acest site dedicat oamenilor intreprinzatori a aparut din pasiune pentru antreprenoriat si cu ajutorul unui proiect european la care Asociatia Travel Focus a fost partener. Ne propunem ca inclusiv dupa finalizarea proiectului sa-l dezvoltam si sa il transformam intr-un portal de interes, cu informatii utile pentru oamenii de afaceri, dar mai ales pentru cei la inceput de drum, dornici sa se lanseze in afaceri.

Related

JOIN THE DISCUSSION