ScoaladeAntreprenoriat

Ai nevoie de finantare pentru afacerea ta? Participa la Start Up Right 2.0!

startup

Ingenius Hub organizeaza joi, 17 martie 2016, incepand cu ora 17:30, evenimentul „Start Up Right 2.0 – Finantare pentru ideea ta” impreuna cu echipa Loop Operations. In cadrul evenimentului vei avea ocazia sa interactionezi cu experti in atragerea finantarii prin fonduri europene nerambursabile si vei afla care este urmatorul pas pentru a-ti transforma ideea de afacere intr-un business sustenabil.

Cui se adreseaza evenimentul?

  • viitorilor antreprenori sau freelancerilor care doresc sa-si infiinteze un business accesand fonduri europene
  • antreprenorilor care au deja un start-up si doresc sa acceseze fonduri europene pentru a-si dezvolta, moderniza sau extinde afacerea
  • antreprenorilor care doresc sa-si extinda portofoliul de business cu afaceri noi
  • reprezentantilor unor companii care doresc sa acceseze fonduri europene pentru dezvoltarea unui proiect

Cum se va desfasura?

Evenimentul va fi o sesiune de networking dedicata discutiilor libere si schimbului de idei cu privire la oportunitatile de finantare de pe piata si transformarea ideilor de afaceri in business-uri sustenabile.

Echipa Loop Operations va sta la dispozitia tuturor participantilor, va oferi tips & tricks, sfaturi utile si va raspunde la intrebari referitoare la scrierea proiectelor si atragerea finantarilor europene, indiferent daca participantii sunt interesati de infiintarea, dezvoltarea sau extinderea unei afaceri. De asemenea, tinerii antreprenori vor primi feedback si din partea celorlalti participanti din sala cu privire la potentialul ideilor lor de afaceri.

Cum te inscrii la eveniment?

Iti poti rezerva un loc trimitand un e-mail la adresa events@ingenius-hub.eu cu datele tale de contact. Daca te inscrii pana miercuri, 16 martie 2016, taxa de participare este de 80 RON. In ziua evenimentului, taxa este de 100 RON.

Start Up Right 2.0 va avea loc joi, 17 martie 2016, incepand cu ora 17:30, la unul dintre sediile Ingenius Hub din Bucuresti. Adresa: Bulevardul Nicolae Balcescu, nr. 25, et. 5, ap. 10 (interfon 110).

Pentru informatii actualizate constant, acceseaza pagina de Facebook a evenimentului: https://www.facebook.com/events/1121433014574965/.

Despre Loop Operations

Loop Operations este o companie de consultanta integrata in domeniul fondurilor europene, dezvoltand pana in prezent proiecte in valoare de peste 25 de milioane de euro.

About the author

Acest site dedicat oamenilor intreprinzatori a aparut din pasiune pentru antreprenoriat si cu ajutorul unui proiect european la care Asociatia Travel Focus a fost partener. Ne propunem ca inclusiv dupa finalizarea proiectului sa-l dezvoltam si sa il transformam intr-un portal de interes, cu informatii utile pentru oamenii de afaceri, dar mai ales pentru cei la inceput de drum, dornici sa se lanseze in afaceri.

Related

JOIN THE DISCUSSION